Zapowiedź I sesji Rady Powiatu w Oświęcimiu VII kadencji

Na podstawie Postanowienia Nr 380/2024 Komisarza Wyborczego w Krakowie III z dnia 16 kwietnia 2024 roku w sprawie zwołania I sesji nowo wybranej Rady Powiatu w Oświęcimiu, Przewodniczący Rady Powiatu w Oświęcimiu VI kadencji zawiadamia, że I sesja Rady Powiatu w Oświęcimiu odbędzie się w dniu 7 maja 2024 r. (wtorek) o godz. 14:00, w sali audiowizualnej im. Jana Klęczara internatu Powiatowego Zespołu Nr 2 Szkół Ogólnokształcących, Mistrzostwa Sportowego i Technicznych im. Ignacego Łukasiewicza w Oświęcimiu przy ul. Bema 4.

Jawność obrad zostanie zapewniona poprzez jej transmisję za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk.

Wszyscy zainteresowani mogą uzyskać dostęp do transmisji internetowej na stronie www.esesja.tv