Zapraszamy do obejrzenia listopadowego, bogatego w wydarzenia, wydania filmowej Kroniki Powiatu Oświęcimskiego. Informujemy o uroczystym otwarciu na terenie szpitala nowoczesnej stacji dializ, oddaniu do użytku po modernizacji dróg powiatowych w Oświęcimiu i Babicach, ślubowaniu klas wojskowych w popularnym “Chemiku” i kiermaszu świątecznym zorganizowanym w starostwie.

W tym wydaniu filmowej Kroniki także o igrzyskach osób po transplantacji zorganizowanych w Brzeszczach, ogólnopolskich zawodach w łyżwiarstwie figurowym i hokejowym meczu charytatywnym na oświęcimskiej tafli z udziałem wicestarosty Pawła Kobielusza. Wszystkie te wydarzenia wsparł finansowo Powiat Oświęcimski.

Ponadto informujemy o podjętej przez radnych uchwale, która umożliwi budowę nowoczesnego centrum kardiologicznego na terenie szpitala, finale piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu oświęcimskiego podokręgu – wspartego finansowo przez Powiat, gali “Niepodległa” z udziałem starosty Andrzeja Skrzypińskiego przygotowanej przez MDK oraz o programie FIO Małopolska Lokalnie, którego partnerem jest Powiat Oświęcimski.