Przejdź do komunikatów/a> Przejdź do aktualności wyróżnionych Przejdź do sekcji partnerzy - z kim współpracujemy Przejdź do danych kontaktowych
Przejdź do menu Przejdź do teści Przejdź do danych teleadresowych
zmień strefę:

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego
w Oświęcimiu
pczk@powiat.oswiecim.pl
telefon: 33 844 89 80
Pełnimy dyżur całodobowo

Powiatowe
Centrum
Zarządzania
Kryzysowego
w Oświęcimiu


Aktualności


Rozporządzenie Wojewody Małopolskiego z dnia 20.01.2023r. w sprawie zwalczania oraz zapobiegania wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI)

Rozporządzenie Wojewody Małopolskiego z dnia 20.01.2023r. w sprawie zwalczania oraz zapobiegania wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI)

czytaj więcej...

Awaria sieci energetycznej

W związku z awariami sieci energetycznej informujemy, że zgłoszenia w tym zakresie można dokonywać dzwoniąc na numer 991. Zgłoszeń oraz sprawdzenia realizacji zgłoszenia można również dokonywać poprzez stronę https://www.tauron-dystrybucja.pl/wylaczenia

czytaj więcej...

Zmiana organizacji ruchu w związku ze Świętem Zmarłych

W związku ze Świętem Zmarłych informujemy, iż w dniach od 29 października do 1 listopada 2022 r. w rejonie Cmentarza Komunalnego w Oświęcimiu wprowadzona zostanie zmiana w organizacji ruchu. Wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy po drogach wokół Cmentarza Komunalnego. Przewidziane są trzy jednokierunkowe wjazdy w kierunku Cmentarza: z ul. Żeromskiego pierwszym odcinkiem ul. Norwida oraz dwa z ul. Dąbrowskiego, drugim odcinkiem ul. Norwida oraz drogą wewnętrzną bez nazwy łączącą się z ul. Norwida (wzdłuż Hotelu "Dąbrowski") a następnie ruch w jednym kierunku kierowany będzie ul. Norwida do ul. Wiklinowej. Ulicą Wiklinową, drogą bez nazwy nazwy do ulicy Wysokie Brzegi oraz ulicą Wysokie Brzegi, którą ruch prowadzony będzie w lewo jako ruch dwukierunkowy do ul. Szpitalnej, oraz w prawo jako ruch jednokierunkowy do ul. Paderewskiego - DW-933.  

czytaj więcej...


Współpracujemy