Przejdź do komunikatów/a> Przejdź do aktualności wyróżnionych Przejdź do sekcji partnerzy - z kim współpracujemy Przejdź do danych kontaktowych
Przejdź do menu Przejdź do teści Przejdź do danych teleadresowych
zmień strefę:

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego
w Oświęcimiu
pczk@powiat.oswiecim.pl
telefon: 33 844 89 80
Pełnimy dyżur całodobowo

Powiatowe
Centrum
Zarządzania
Kryzysowego
w Oświęcimiu


Aktualności


Marsz Żywych - utrudnienia w ruchu 2023

Zgodnie z informacją przekazaną przez Komendanta Powiatowego Policji w Oświęcimiu w dniu 18 kwietnia 2023 roku na terenie Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau odbędzie się zgromadzenie „Marsz Żywych”. W ramach obchodów planowany jest przemarsz uczestników uroczystości drogami publicznymi. W związku z powyższym wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym i pieszym. Zgodnie z decyzją zarządcy drogi w dniu 18 kwietnia 2023 r. nastąpi całkowite wstrzymanie ruchu w godzinach: * 7:30 - 13:00 - ul. Więźniów Oświęcimia / od ul. Obozowej do ul. Legionów, * 7:30 - 12:00 - ul. Leszczyńskiej / od ul. Legionów do ul. Jaracza, *12:30 -15:00 - ul. Leszczyńskiej , ul. Męczeństwa Narodów, * 7:30 - do czasu zakończenie uroczystości - ul. Kombatantów, ul. Ofiar Faszyzmu (odcinek od ul. Pławskiej do ul. Kombatantów), łącznik ul. Piwnicznej z Drogą Odbarczającą.

czytaj więcej...

Rozporządzenie Wojewody Małopolskiego z dnia 20.01.2023r. w sprawie zwalczania oraz zapobiegania wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI)

Rozporządzenie Wojewody Małopolskiego z dnia 20.01.2023r. w sprawie zwalczania oraz zapobiegania wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI)

czytaj więcej...

Awaria sieci energetycznej

W związku z awariami sieci energetycznej informujemy, że zgłoszenia w tym zakresie można dokonywać dzwoniąc na numer 991. Zgłoszeń oraz sprawdzenia realizacji zgłoszenia można również dokonywać poprzez stronę https://www.tauron-dystrybucja.pl/wylaczenia

czytaj więcej...


Współpracujemy