Instrukcja obsługi dla użytkownika aplikacji UstalTermin w Starostwie Powiatowym w Oświęcimiu w celu umawiania wizyt do:

• Wydziału Komunikacji i Transportu – WKT
  • Wydziału Geodezji, Kartografii i Gospodarki Nieruchomościami (w sprawach związanych ze sprzedażą dokumentów geodezyjnych oraz obsługą prac geodezyjnych)  – SGG/PODGiK

Aby zarezerwować termin wizyty w Wydziale Komunikacji i Transportu należy wpisać w przeglądarce internetowej adres https://powiatoswiecim.ustaltermin.pl/1/ lub kliknąć poniższy link i postępować zgodnie z instrukcją:

Ustal termin baner

1. Zarezerwuj termin wizyty w Starostwie Powiatowym w Oświęcimiu w Wydziale Komunikacji i Transportu (odrębny dla każdej załatwianej sprawy):
  2. Wybierz miejsce, datę i godzinę wizyty (realizacji usługi), podaj imię, nazwisko oraz adres e-mail, na który ma przyjść zwrotne potwierdzenie rezerwacji.
  3. Przed upływem 5 minut, przyciskiem „Zarezerwuj wstępnie” dokonaj wstępnej rezerwacji terminu.
  4. Przejdź procedurę antyspamową.
  5. Otrzymasz e-mail z linkiem (w postaci przycisku „Potwierdź rezerwację”), który należy kliknąć aby ostatecznie potwierdzić wstępną rezerwację. Wstępna rezerwacja musi być potwierdzona w ciągu 4 godzin, w przeciwnym wypadku zostanie anulowana. W razie braku e-maila w skrzynce odbiorczej sprawdź, czy wiadomość nie trafiła do skrzynki SPAM lub OFERTY.
  6. Po naciśnięciu przycisku „Potwierdź rezerwację” wyświetli się potwierdzenie rezerwacji terminu wraz z kodem dostępu. Możesz je wydrukować. Dodatkowo otrzymasz „wirtualny bilet”, czyli kolejnego e-maila z potwierdzeniem rezerwacji terminu oraz z kodem dostępu.
  7. Uwaga: w otrzymanych mailach jest przycisk „Anuluj rezerwację” na wypadek, gdybyś chciał rezygnować z wizyty.
  8. Uwaga: Osoba zakładająca nowe konto powinna mieć indywidualny adres e-mail.

Aby zarezerwować termin wizyty w Wydziale Geodezji, Kartografii i Gospodarki Nieruchomościami należy wpisać w przeglądarce internetowej adres https://powiatoswiecim.ustaltermin.pl/3/ lub kliknąć poniższy link i postępować zgodnie z instrukcją:

system rezerwacji biletów baner

1. Zarezerwuj termin wizyty w Starostwie Powiatowym w Oświęcimiu w Wydziale Geodezji, Kartografii i Gospodarki Nieruchomościami (odrębny dla każdej załatwianej sprawy):
  4. Przejdź procedurę antyspamową.
  8. Uwaga: Osoba zakładająca nowe konto powinna mieć indywidualny adres e-mail.

Zapraszamy do korzystania.