Grafika z napisem: Warsztaty perkusyjne z Maciejem „Ślimakiem” Starostą. w Piwnicy Artystycznej przy ul. Bema 4 (budynek internatu popularnego „Chemika”) w sobotę 11 czerwca o godz. 12 organizuje Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu. Zapisy, tel.: 33 842 42 64 (sekretariat MDK). Dzień wcześniej, czyli w piątek 10 czerwca o godz. 19 w imieniu organizatorów zapraszamy na koncert zespołu SIQ. Zadanie jest współfinansowane z budżetu Powiatu Oświęcimskiego.

To wspaniała okazja dla niespełnionych perkusistów, by wziąć darmowe korepetycje u samego Macieja „Ślimaka” Starosty! Muzyka znanego z występów w takich kapelach, jak Acid Drinkers, Flapjack, Arka Noego, Houk i Dog Family. Obecnie, wraz z Anią Brachaczek trzon kapeli SIQ, którą będzie można zobaczyć 10 czerwca.

Warsztaty perkusyjne w Piwnicy Artystycznej przy ul. Bema 4 (budynek internatu popularnego „Chemika”) odbędą się w sobotę 11 czerwca. Początek o godz. 12. Zapisy, tel.: 33 842 42 64 (sekretariat MDK).

Dzień wcześniej, czyli w piątek 10 czerwca o godz. 19 w imieniu organizatorów zapraszamy na koncert zespołu SIQ.

Organizatorami wydarzenia są Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu i stowarzyszenie Anatomia Rocka. Zadanie jest współfinansowane z budżetu Powiatu Oświęcimskiego.