Dzisiaj, z udziałem członka Zarządu Powiatu w Oświęcimiu Jerzego Mieszczaka miał miejsce odbiór robót budowlanych „Odtworzenie nawierzchni chodnika przy drodze powiatowej nr 1806K ul. Kasztanowa w Zatorze”.

Wykonawcą była firma Przedsiębiorstwo Budowlane LURKA Maków Podhalański. Wartość zadania: 49 870,26 zł brutto. Zadanie było współfinansowane przez Gminę Zator.

Inwestycja polegała na remoncie nawierzchni chodnika przy drodze powiatowej ul. Kasztanowa w Zatorze na odcinku od skrzyżowania z DK 44 do przejazdu kolejowego.

Zakres robót obejmował: demontaż nawierzchni chodnika z płyt betonowych, demontaż krawężników i obrzeży, montaż nowych krawężników oraz obrzeży, wzmocnienie podbudowy chodnika oraz ułożenie nowej nawierzchni z kostki betonowej.

Fot. WS