Plakat zachęcający osoby 60 plus z terenu powiatu do uczestnictwa w drugiej edycji Powiatowej Spartakiady Seniorów na stadionie MOSiR w Oświęcimiu. Na plakacie także informacje, gdzie seniorzy mogą się zapisywać.

Po sukcesie zeszłorocznej, pierwszej edycji spartakiady kolej na jej drugą odsłonę. Stowarzyszenie „Pokolenia” przy Dziennym Domu Pomocy w Oświęcimiu zaprasza osoby w wieku 60+ z terenu naszego powiatu do udziału w II Powiatowej Spartakiadzie Seniorów. Imprezę, która odbędzie się 2 września br. na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu wspiera finansowo Powiat Oświęcimski.

- Dla pierwszych stu uczestników przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety startowe. Warto więc wcześniej się zapisać! - zachęca Agata Lorek, prezeska Stowarzyszenia „Pokolenia” przy Dziennym Domu Pomocy w Oświęcimiu.

Dla zwycięzców organizatorzy przygotowali medale, statuetki i upominki. Zapisy - telefonicznie 33 841 17 81, mailowo: pokolenia@vp.plub osobiście w siedzibie stowarzyszenia: ul. Czecha 8, Oświęcim.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej Stowarzyszenia: http://pokolenia.ddposwiecim.pl/index.php/76-ii-powiatowa-spartakiada-seniorow.html?fbclid=IwAR1HshcOA-AtOmbPg2OXGV22WlqyOREjCMB9-O2Ehbg283xkJ0EIMYRSKMg