Wicestarosta pokazuje statuetkę, którą otrzymał z rąk dyrektorki przedszkola.

Przedszkole Samorządowe im. Treflika w Zaborzu (Gmina Oświęcim) obchodzi 60. rocznicę założenia. Z okazji jubileuszu 15 września dyrekcja placówki zaprosiła do wspólnego świętowania mnóstwo znamienitych gości.

Powiat Oświęcimski na urodzinach tej zasłużonej dla lokalnej społeczności placówki reprezentował wicestarosta Paweł Kobielusz. Obecny był także wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Oświęcimiu Piotr Śreniawski.

W imieniu starosty oświęcimskiego Andrzeja Skrzypińskiego i zarządu powiatu wicestarosta wręczył dyrektor Przedszkola Samorządowego im. Treflika w Zaborzu Jolancie Zapale okolicznościowy list gratulacyjny.

„Gratulując Państwu jubileuszu, życzę wszystkiego dobrego, wszelkiej osobistej pomyślności, rodzinnego szczęścia i satysfakcji z wykonywanych obowiązków. Rodzicom zadowolenia z pociech, a wychowankom przedszkola radosnego dzieciństwa i szczęśliwej przyszłości” - napisał starosta Andrzej Skrzypiński.

Fot. RL