Na zdjęciu strażacy ochotnicy rywalizujący na torze przeszkód i bieżni.

Starosta Oświęcimski Andrzej Skrzypiński i Burmistrz Chełmka Andrzej Saternus objęli patronat nad Powiatowymi Zawodami Sportowo-Pożarniczymi Jednostek OSP. Emocje na takich imprezach są nie mniejsze niż na zawodach sportowych najwyższej rangi, a radość niepohamowana i autentyczna.

Strażacy z jednostek z terenu naszego powiatu będą rywalizować w najbliższą sobotę 17 września na stadionie w Centrum Sportowym w Chełmku przy ulicy Krakowskiej 22. Początek zawodów o godz. 9.

Do dopingowania zapraszamy wszystkich, którzy potrafią docenić wysiłek i sprawność strażaków.

Organizatorami imprezy są Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu oraz Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Oświęcimiu.

Fot.RL/archiuwm