Do uczestników gminnych obchodów święta edukacji przemawia starosta Andrzej Skrzypiński.

W Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chełmku odbyły się gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej. Jednym z gości wydarzenia, podczas którego nagrodzono wyróżniających się nauczycieli oraz wręczono awanse zawodowe był starosta oświęcimski Andrzej Skrzypiński.

Burmistrz Chełmka Andrzej Saternus, przewodniczący Rady Miejskiej w Chełmku Marek Palka i starosta oświęcimski Andrzej Skrzypiński w swoich wystąpieniach złożyli podziękowania i życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty.

Uroczystość, która odbyła się 13 października uświetnił występ uczniów z Samorządowego Zespołu Szkół im. Marii Konopnickiej w Gorzowie.

(Źródło i foto. MOKSiR Chełmek/Paweł Waligóra)