Na zdjęciu czołowi hodowcy gołębi z Osieka z pucharami i dyplomami.

Członek Zarządu Powiatu w Oświęcimiu Jerzy Mieszczak gościł w minioną sobotę na spotkaniu zorganizowanym przez Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych Oddział Osiek. Powiat Oświęcimski wsparł finansowo zakup nagród dla wyróżniających się członków PZHGP.

Z okazji podsumowania tegorocznego sezonu lotowego serdecznie gratuluję dobrych wyników i szlachetnego współzawodnictwa – czytamy w liście gratulacyjnym skierowanym do hodowców gołębi z Osieka przez starostę oświęcimskiego Andrzeja Skrzypińskiego.

Za Waszą działalnością i hobby kryje się potrzebna i pożyteczna praca, która pomaga kształtować pozytywny wizerunek całego regionu. Dzięki Państwa długoletniej aktywności, oddaniu i zaangażowaniu w pracę mieszkańcy Ziemi Oświęcimskiej wiele zyskują, natomiast sam powiat otrzymuje nieocenioną promocję.

Z tej szczególnej okazji składam serdeczne podziękowania za dotychczasową owocną działalność oraz życzę wszystkim hodowcom gołębi dalszych sukcesów i wielu lat owocnych działań.

Fot. zbiory organizatorów