Na grafice napis 8 Wielki Charytatywny Mecz Hokejowy 5 listopada 2022 roku Hala Lodowa MOSiR Gramy dla Natalii..

W najbliższą sobotę, 5 listopada zapraszamy na oświęcimskie lodowisko. Już po raz ósmy w szczytnym celu skrzyżują kije Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich i ekipa Przyjaciół Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy. Powiat Oświęcimski wsparł finansowo organizację tego wydarzenia.

Cel tego pojedynku jest szczytny – zbiórka środków na długofalową specjalistyczną rehabilitację i terapie dla chorej na SMA 1 (rdzeniowy zanik mięśni typu 1) Natalki Wolak z Głębowic.

W teamie HRAP będzie można zobaczyć znanych aktorów, muzyków, kabareciarzy i przedstawicieli mediów. W drużynie Przyjaciół Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy wystąpi m.in. wicestarosta Paweł Kobielusz.

Poprzednie edycje Wielkiego Charytatywnego Meczu Hokejowego cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony widzów i sukcesem finansowym. A cel jest szczytny: zbiórka środków na długofalową specjalistyczną rehabilitację i terapie dla chorej na SMA 1 (rdzeniowy zanik mięśni typu 1) Natalki Wolak z Głębowic.

Otwarcie lodowiska już od 16.30. Początek imprezy o godz. 17. Atrakcje i emocje gwarantowane!