Pamiątkowe zdjęcie uczestników warsztatów i gości.

Teresa Jankowska, członkini Zarządu Powiatu w Oświęcimiu uczestniczyła 7 listopada w  finisażu wystawy malarstwa i fotografii Ośrodku Kultury w Brzeszczach. Eksponowane prace wykonali seniorzy z Brzeszcz i okolic.

Przedstawicielka władz Powiatu Oświęcimskiego pogratulowała uczestnikom i instruktorom. Hanna Ruzyhynska - artystka z Charkowa, która prowadziła zajęcia malarstwa, podziękowała artystom i organizatorom. Ponadto wyraziła chęć dalszych spotkań z pasjonatami.

W ramach zadania „KrajOBRAZ Seniora” dofinansowanego ze środków Powiatu Oświęcimskiego, Stowarzyszenie „Na deskach”, we współpracy z Ośrodkiem Kultury w Brzeszczach, zrealizowało cykl zajęć malarstwa i fotografii oraz spacery ekologiczne z Grzegorzem Baczkowskim.

Fot. zbiory organizatorów