Na niebieski tle czarny zarys głowy i pomarańczowy napis Dzikie Sprawy

Powiat Oświęcimski wsparł finansowo wydanie książki „Dzikie Sprawy”. Publikacja poświęcona jest życiu, dodajmy niezwykle barwnemu, i twórczości Wiesława „Dzikiego” Kaniowskiego, legendy stolicy naszego powiatu i polskiego bluesa. Spotkanie z udziałem autora książki Lecha Chodackiego i jej bohatera odbędzie się 24 lutego (piątek) o godz. 17.00 w Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu.

Książka powstała dzięki inicjatywie Leszka Szustera, wieloletniego dyrektora MDSM, radnego powiatowego. Autorką projektu graficznego jest Ewa Natkaniec.

Na wydarzenie obowiązują bezpłatne wejściówki, które będą dostępne w recepcji MDSM (ul. Legionów 11, Oświęcim) od 14 lutego. Ilość miejsc ograniczona.