Przemysław Dziedzic, Wolontariusz Roku 2022, podczas zajęć z wychowania fizycznego w swojej szkole. Na pierwszym planie grupa uczennic słuchających wskazówek nauczyciela

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego https://www.youtube.com/watch?v=atjRVtk8BTI, w którym prezentujemy laureatów konkursu „Wolontariusz Roku 2022”. Z tych osób, grup i organizacji warto brać przykład!

Przypomnijmy, że kapituła konkursu, która wyłoniła zwycięzców w poszczególnych kategoriach, obradowała pod koniec ub.r. w Starostwie Powiatowym w Oświęcimiu.

W kapitule zasiedli: wicestarosta Paweł Kobielusz, członkini zarządu powiatu Teresa Jankowska, prezes zarządu Fundacji MOWP, a zarazem przewodnicząca kapituły Monika Bartosz, wiceprezes zarządu Fundacji MOWP Bernadeta Sędrak-Legut, przedstawiciel obszaru edukacji i prorektor ds. studenckich i promocji Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu, dr Radosław Folga, przedstawiciel obszaru sportu Stanisław Krzyżak, przedstawiciel obszaru sztuka/kultura Monika Dąbrowska-Picewicz, przedstawiciel obszaru biznesu, Aleksandra Kot, oraz Aleksandra Janik – Wolontariuszka Publiczności Roku 2021.

Organizatorami konkursu są Fundacja Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy i Powiat Oświęcimski, a partnerem Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu.

(Więcej o laureatach: Mamy w naszym powiecie fantastycznych wolontariuszy | Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu (oswiecim.pl) )