5 sierpnia w Osieku odbył się II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa PPN Oświęcim w kategorii kobiet (seniorki)

W turnieju wzięły udział drużyny: Iskra Brzezinka, Wisła Kraków, Górnik Zabrze i ubiegłoroczny zwycięzca Pogorzanka Pogorzyce.
Na imponującym obiekcie z dobrym zapleczem  - Stadionie Brzeziny Osiek Seniorki rozegrały mecze w systemie: "każdy z każdym".
Powiat Oświęcimski reprezentował na Turnieju Starosta Oświęcimski Andrzej Skrzypiński oraz Jerzy Mieszczak - członek Zarządu Powiatu w Oświęcimiu, którzy w towarzystwie Wójta Gminy Osiek Marka Jasińskiego oraz Jerzego Dudka Prezesa PPN Oświęcim i Bartosza Ryta v-ce Prezesa MZPN Kraków gratulowali uczestniczkom oraz organizatorom wydarzenia.

Rywalizację w tym roku wygrała drużyna Górnika Zabrze S.A.

Na dalszych miejscach uplasowały się:
2. Wisła Kraków
3. Iskra Brzezinka
4. Pogorzanka Pogorzyce

Powiat Oświęcimski wsparł finansowo wydarzenie.