Zarząd Powiatu z przedświątecznymi wizytami w placówkach opiekuńczo-wychowawczych

Słowa wzruszenia, nadziei, radości i optymizmu przewijały się podczas przedświątecznych wizyt włodarzy Powiatu Oświęcimskiego w placówkach opiekuńczo-wychowawczych w Oświęcimiu i Kętach oraz w Wiosce Dziecięcej im. Janusza Korczaka w Rajsku (Gm. Oświęcim).

Powiatowi włodarze: starosta oświęcimski Andrzej Skrzypiński, wicestarosta Paweł Kobielusz, członkinie zarządu powiatu Teresa Jankowska i Grażyna Kopeć oprócz miłych i krzepiących słów skierowanych do dzieci i młodzieży ze wspomnianych placówek, mieli dlań liczne prezenty w postaci wejściówek do Energylandii i bonów prezentowych do wybranych sklepów. Patrząc na uradowane lica obdarowanych można przypuszczać, że podarki przypadły im do gustu.

Wraz z powiatowymi włodarzami do placówek w Oświęcimiu i Kętach z prezentami pospieszyli przedstawiciele Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Oświęcimiu i reprezentanci Rotary Club Oświęcim.

Fot. Wydział Promocji