MDK zaprasza do nauki angielskiego ze sztuczną inteligencją

Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu zaprasza uczniów z klas VI-VIII z powiatu oświęcimskiego na zajęcia „Nauka angielskiego ze sztuczną inteligencją”. Warsztaty odbędą się we wtorek, 13 lutego, w godz. 10.00-14.30.

Podczas zajęć będzie można się dowiedzieć jak korzystać z aplikacji internetowych i sztucznej inteligencji (AI) do nauki języka angielskiego, pomocnych w przygotowaniu się do testów i egzaminów, włączając w to egzamin ósmoklasisty.

- Nauczycie się między innymi: jak wykorzystać darmowe narzędzia cyfrowe do nauki pisania krótkich tekstów, czytania, słuchania i ćwiczenia poprawnej wymowy i pisowni. Dowiecie się też, jak i gdzie można porozmawiać ze sztuczną inteligencją po angielsku! - informuje powiatowa placówka.

- Chętnych zapraszamy po wcześniejszym zgłoszeniu chęci udziału osobiście, telefonicznie lub mailowo w sekretariacie MDK. UWAGA! Koniecznie przynieście na zajęcia smartfony! - apelują organizatorzy.