Nabór do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2022/2023

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
  • biologia-chemia-angielski (klasa biologiczno-chemiczna) 
  • matematyka-fizyka-angielski (klasa matematyczno-językowa)
  • matematyka-geografia-angielski (klasa geograficzno-językowa)
  • polski-historia-angielski (klasa prawno-humanistyczna)


PROFIL GEOGRAFICZNO-JĘZYKOWY

Lubisz podróżować, poznawać nowe kraje? A może w przyszłości chcesz zostać ekonomistą, menedżerem, organizatorem turystyki? Zostań uczniem klasy geograficzno-językowej z rozszerzoną geografią, językiem angielskim, matematyką oraz drugim językiem do wyboru spośród: języka hiszpańskiego, języka niemieckiego i języka francuskiego.

PROFIL MATEMATYCZNO-JĘZYKOWY
Jest to klasa stworzona dla osób, które lubią matematykę i chcą doskonalić umiejętność logicznego myślenia. Jeśli chcesz poznać, jaka jest struktura wszechświata i jakie prawa nim rządzą, zostań uczniem klasy matematyczno-językowej z rozszerzoną matematyką, językiem angielskim i fizyką oraz drugim językiem do wyboru spośród: języka hiszpańskiego, języka niemieckiego i języka francuskiego.


PROFIL BIOLOGICZNO-CHEMICZNY
Interesują Cię nauki przyrodnicze? Chcesz kształtować postawy prozdrowotne i proekologiczne?  Być lekarzem, farmaceutą lub biotechnologiem? Zostań uczniem klasy biologiczno-chemicznej z rozszerzoną biologią, chemią i językiem angielskim oraz drugim językiem do wyboru spośród: języka hiszpańskiego, języka niemieckiego i języka francuskiego.


PROFIL PRAWNO-HUMANISTYCZNY
Jeśli masz duszę humanisty, chcesz poznawać przeszłość, rozumieć teraźniejszość, a do tego interesują Cię zagadnienia z dziedziny prawa, zostań uczniem klasy o profilu prawno-humanistycznym z rozszerzonym językiem polskim, historią i językiem angielskim oraz drugim językiem do wyboru spośród: języka hiszpańskiego, języka niemieckiego i języka francuskiego.