Szpital Powiatowy w Oświęcimiu rozpoczął realizację programu badań przesiewowych raka jelita grubego. Program jest realizowany w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Zapraszamy do rejestracji:
• osobista w Pracowni Endoskopii, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00-14.00
• telefoniczna tel. 798 909 130, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00-14.00.

Ponieważ program cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem prosimy o wyrozumiałość kiedy telefon jest zajęty. Można również przyjść osobiście zapisać się na badanie - informuje powiatowa lecznica, dodając ze ograniczenia wiekowe wynikają z zapisów programu zdrowotnego i z umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Każdy zainteresowany badaniem jest zobowiązany do wypełnienia ankiety, która dopuszcza do badania. Program nie ma określonego limitu badań, tak więc każdy zainteresowany, spełniający odpowiednie kryteria określone w programie będzie mógł do niego przystąpić.