BADANIA PROFILAKTYCZNE Z ZAKRESU

„WCZESNEGO WYKRYWANIA RAKA JELITA GRUBEGO”

Zespół Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu  zaprasza do udziału w programie wczesnego wykrywania raka jelita grubego mieszkańców powiatu oświęcimskiego:
w wieku 40 – 65 lat,  bez objawów  sugerujących istnienie aktualnie raka jelita grubego

Program będzie realizowany od 26.08.2023r. w Pracowni Diagnostyki Endoskopowej ZOZ w Oświęcimiu. W ramach programu będzie wykonane badanie kolonoskopii w znieczuleniu ogólnym, które jest bezpłatne dla osób poddających się badaniu oraz dla lekarzy na nie kierujących. Skierowaniem na badanie jest ankieta, którą pacjent otrzymuje w trakcie rejestracji w  Pracowni Diagnostyki Endoskopowej, podpisana przez pacjenta i lekarza rodzinnego.

Termin rozpoczęcia rejestracji od 15.05.2023, rejestracja na badanie tylko osobista, od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00 – 14.00 w Pracowni Diagnostyki Endoskopowej ZOZ w Oświęcimiu, I piętro, pokój nr 109. do wyczerpania limitu badań.

Program finansowany z budżetu Powiatu Oświęcimskiego