Komisariat Policji w Kętach poszukuje zaginionego

Andrzej Piecha, 36 - letni mieszkaniec Witkowic

Zaginiony mieszkaniec Witkowic we wtorek 23 stycznia 2024 w godzinach rannych przebywał na terenie Bielska. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie skontaktował się z rodziną i nie jest znane miejsce jego aktualnego pobytu.

Rysopis  poszukiwanego zaginionego:
- wzrost 189cm,
- szczupła budowa ciała,
- włosy krótkie ciemne,
- oczy ciemne.

Ubiór zaginionego:
Poszukiwany w chwili zaginięcia miał na sobie spodnie dresowe koloru czarnego, bluzę dresową z kapturem koloru czarnego, kurtkę zimową koloru ciemnego, buty koloru beżowego z jasnymi podeszwami.

Poszukiwania zaginionego.
Prowadzone są poszukiwania zaginionego, jednakże zwracamy się z prośbą  do wszystkich osób, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat  miejsca jego pobytu,  o kontakt osobisty lub  telefoniczny z policjantami z Komisariatu Policji w Kętach pod numer telefonu 47 83 26 500 lub pod numer telefonu alarmowego 112.

Zapewniamy anonimowość.

O wszelkich zdarzeniach mających istotne znaczenie dla bezpieczeństwa ludzi i podjętych działaniach oraz ewentualnych szkodach, proszę informować Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego
w Oświęcimiu nr tel. 33/ 844 89 80, lub Stanowisko Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu tel. 112, 998 lub Komendę Powiatową Policji w Oświęcimiu tel. 47 832 62 80.