Członek zarządu powiatu wraz z paniami z koła gospodyń wiejskich

Jerzy Mieszczak, członek Zarządu Powiatu w Oświęcimiu reprezentował władze Powiatu Oświęcimskiego na uroczystościach z okazji jubileuszu 105-lecia Koła Gospodyń Wiejskich w Osieku i 40. urodzin miejscowego chóru "Osieczanie". Z tej okazji w imieniu zarządu powiatu złożył serdeczne życzenia obu zasłużonym dla Gmina Osiek Jubilatom.

„Swoją działalnością pielęgnujecie Państwo polską kulturę oraz wywieracie silny wpływ na rozwój lokalnej społeczności poprzez sztukę kulinarną, rękodzieło ludowe oraz współtworzenie społecznych inicjatyw” - czytamy w liście gratulacyjnym skierowanym do pań z KGW.

„Wszystkim byłym oraz obecnym członkom Chóru życzę znakomitych sukcesów oraz wytrwałości w spełnianiu swoich pasji. W ciągu długoletniej aktywności zdobyli Państwo szacunek i uznanie wśród wszystkich ceniących rodzimą tradycję i kulturę. Wasza praca pomaga kształtować pozytywny wizerunek całego regionu. Dzięki Państwa oddaniu i zaangażowaniu mieszkańcy Ziemi Oświęcimskiej wiele zyskują, natomiast sam powiat otrzymuje nieocenioną promocję” - napisał w liście do członków chóru „Osieczanie” starosta oświęcimski Andrzej Skrzypiński.

Fot. nadesłane