Zapraszamy na Ekologiczne Spotkanie nad Przemszą, które odbędzie się w Parku Rodzinnym w Chełmku, w dniu 18 września 2022 r., od godziny 14:00.

Będzie ono miało miejsce podczas XXIV Folklorystycznych Spotkań nad Przemszą organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chełmku.

Ekologiczne Spotkanie nad Przemszą organizowane jest wspólnie przez Gminę Chełmek i Powiat Oświęcimski.
Podczas tego wydarzenia zostaną przedstawione zasady prawidłowej segregacji odpadów komunalnych oraz wykorzystywania bioodpadów w ogrodzie. Odbędzie się także spotkanie z pszczelarzem, który opowie o tajnikach życia pszczół.

Dla uczestników spotkania przeprowadzone zostaną konkursy i quizy, podczas których będzie można wygrać ciekawe nagrody.

Serdecznie Zapraszamy i czekamy na Was!