Mapa zamkniętej trasy przez utrudnienia na ulicy głównej w Osieku
W dniu 18 października rozpoczną się roboty przygotowawcze na drodze powiatowej ul. Główna w Osieku. Dzień później, tj. 19 października (o godz. 7) droga zostanie zamknięta. Utrudnienia potrwają do 29 października (piątek). W tym czasie kierowcy będą musieli korzystać z wprowadzonych objazdów (mapka).

Przebudowa obejmie odcinek w km 8+850 – 9+780” – od skrzyżowania z ul. Ogrodową (km 8+850) do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 949.

Zakres robót budowlanych obejmuje m.in.: wymianę istniejących wpustów płaskich przykrawężnikowych (wpusty klasyczne) na nowe wpusty krawężnikowo-jezdniowe, remont istniejącego przepustu drogowego zlokalizowanego w km 9+435 drogi powiatowej nr 1758K, odtworzenie istniejących nawierzchni chodnika, pobocza i jezdni (w zakresie jednego pasa ruchu) po wymianie wpustów i remoncie przepustu.