Na zdjęciu w powiatowym namiocie włodarze Powiatu i mieszkańcy.

Dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców, którzy nie zważając na chimeryczną aurę przybyli w sobotę 28 maja na Ekomajówkę w Oświęcimiu cieszyło się stoisko Powiatu Oświęcimskiego.

Wicestarosta Paweł Kobielusz (tym razem w stroju sportowym, gdyż prosto z miejskiej imprezy udał się do Zaborza, by wziąć udział w dorocznym biegu sołeckim) i członkini zarządu powiatu Teresa Jankowska wraz z pracownicami wydziału środowiska namawiali mieszkańców do rozwiązania quizu, wypełnienia ankiety i odpowiedzi na pytanie związane z ochroną klimatu. Każdy zainteresowany otrzymał ekologiczny gadżet.

Stoisko powstało w ramach realizacji projektu LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego”.

Bogata fotogaleria zdjęć jest dostępna na profilu Powiatu Oświęcimskiego na FB.

Fot. js