Dzisiaj, w Urzędzie Gminy w Polance Wielkiej, z udziałem starosty oświęcimskiego Andrzeja Skrzypińskiego, członka Zarządu Powiatu w Oświęcimiu Jerzego Mieszczaka oraz wykonawcy odbyło się podpisanie umowy na przebudowę drogi powiatowej nr 1864K ul. Stawowa w Polance Wielkiej. Podczas spotkania obecny był włodarz Polanki Wielkiej Grzegorz Gałgan.

Wykonawcą inwestycji jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „RADEX” z Bielska Białej. Wartość zadania, które w połowie finansowane jest przez Gminę Polanka Wielka, wynosi 176.395,06 zł brutto.

Zakres robót obejmuje wykonanie remontu nawierzchni drogi powiatowej ul. Stawowa poprzez wykonanie frezowania i położenia dwóch warstw asfaltu na długości 245 m.

Tego samego dnia przekazano plac budowy wykonawcy. Termin zakończenia prac wyznaczono na koniec września br.

Fot. WS