Do zgromadzonych przemawia starosta oświęcimski.

Goście dopisali, pogoda aż nadto, jednym słowem „działo się” na „Powitaniu lata”, pikniku artystyczno-taneczno-integracyjnym zorganizowanym przez Dom Pomocy Społecznej w Bobrku na terenie Megaloparku Szyjki.

Licznie przybyłych gości z zaprzyjaźnionych placówek: DPS w Pogórzu, Wadowicach, Bulowicach, Izdebniku, Płazie, Zatorze, z powiatowych zakładów opiekuńczo-leczniczych w Grojcu, Środowiskowego Domu Samopomocy w Oświęcimiu, Środowiskowego Domu Samopomocy w Chełmku, Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Kętach, Warsztatów Terapii Zajęciowej w Chełmku, powitała Joanna Saternus, dyrektorka DPS-u w Bobrku.

Głos zabrał także starosta oświęcimski Andrzej Skrzypiński, który wraz z obecnymi na imprezie wicestarostą Pawłem Kobieluszem i członkinią zarządu powiatu Teresą Jankowską życzył wszystkim obecnym dobrej zabawy i pozytywnych emocji.

Na scenie wystąpiła grupa literacko-artystyczna „Mościpanowie” oraz zespół muzyczny „Bobrowiacy” z DPS Bobrek.

Uczestnicy pikniku mogli skorzystać z wielu atrakcji. Największym zainteresowaniem cieszyła się możliwość… wykonania tatuaży! Kto mógł korzystał z fotobudki, rywalizował w konkurencjach sportowych, podziwiał balonowe cuda, pałaszował watę cukrową i popcorn, i wytańczył się za wszystkie czasy.

Fot. RL. (Więcej zdjęć z pikniku na profilu Powiatu Oświęcimskiego na Facebooku).