Wicestarosta w stroju hokejowym na tle reklamy Powiatu Oświęcimskiego.

Rozegrany 5 listopada na oświęcimskim lodowisku 8. Wielki Charytatywny Mecz Hokejowy pomiędzy Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich a Przyjaciółmi Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy zakończył się imponującym wynikiem. Zebrano ponad 73 tys. zł! Fundusze pomogą w dalszym leczeniu i rehabilitacji chorej na rdzeniowy zanik mięśni Natalki Wolak z Głębowic.

Spotkanie z wrodzonym sobie poczuciem humoru komentowali Krzysztof Skiba z zespołu Big Cyc i Przemysław Skowron, dziennikarz RMF FM.

- Dotychczasowe mecze zawsze były sporym wydarzeniem i kończyły się ogromnymi sukcesami, ale to co się działo wczoraj rozpaliło jeszcze bardziej nasze serca, bo wiemy, że mając takich przyjaciół przy sobie możemy wszystko. Z całego serca pragniemy Wam wszystkim podziękować, darczyńcom, przyjaciołom, dzięki którym mogliśmy wszystko zorganizować. Nie będziemy Was wszystkich wymieniać, bo wiecie, że było Was dużo, ale bez Was byłoby ciężko - czytamy w niedzielnym poście Fundacji MOWP na Facebooku

W drużynie Przyjaciół MOWP ponownie wystąpił wicestarosta Paweł Kobielusz. Obydwie ekipy dopingowało mnóstwo widzów. Z myślą o nich organizatorzy przygotowali pokazy, licytacje i atrakcje z nagrodami.

Organizację wydarzenia wsparł finansowo Powiat Oświęcimski.

Fot. RL