Na zdjęciu grupa nagrodzonych artystów wraz z członkinią zarządu powiatu i dyrektorką MDK

17 stycznia w Piwnicy Artystycznej Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu nagrodzono laureatów i wyróżnionych w IV Powiatowym Konkursie Plastycznym „Kufer Wyobraźni” pod hasłem „Świąteczny anioł”. Honorowy patronat nad konkursem, na który napłynęło ponad 400 (!) prac objął starosta oświęcimski Andrzej Skrzypiński.

Nagrody młodym twórcom wręczyła członkini zarządu powiatu Teresa Jankowska i dyrektorka MDK Alina Kwarciak. Obie panie skierowały do młodych artystów ciepłe słowa, dziękując im za zaangażowanie i wrażliwość.

Uroczystość uświetniły występy laureatów III Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek.

Lista nagrodzonych: Wyniki IV Powiatowego Konkursu Plastycznego „Kufer Wyobraźni” pod hasłem „Świąteczny anioł” - MDK (mdkoswiecim.pl)

Fot. RL (Więcej zdjęć na profilu Powiatu na Facebooku).