Na zdjęciu nauczyciele gratulują uzdolnionym uczniom osiągniętych wyników

Nauka i sumienność to podstawowe klucze do sukcesu w zawodzie. Wiedzą coś o tym uczniowie klasy 1L w Powiatowym Zespole nr 6 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Brzeszczach kształcących się w zawodzie technik logistyk.

Uczniowie - Klaudia Pasternak, Karolina Gucwa, Szymon Danek i David Mika - osiągający najwyższe wyniki w nauce, odebrali z rąk wychowawczyni Magdaleny Szałaśny i Krzysztofa Klimczaka, nauczyciela przedmiotów zawodowych logistycznych, listy gratulacyjne i upominki przesłane przez międzynarodowego operatora logistycznego, firmę DB Schenker.

- Operator od lat wspiera i wynagradza najlepszych uczniów kształcących się na kierunku technik logistyk w powiatowej „Szóstce” - przybliża nauczyciel Krzysztof Klimczak.

Fot. zbiory szkoły