Na zdjęciu członek zarządu powiatu wraz z jedną z drużyn nagrodzonych w turnieju piłki halowej

Powiat Oświęcimski wsparł finansowo organizację XIV edycji Zimowej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Osieku. W imieniu władz powiatowych nagrody najlepszym wręczył członek Zarządu Powiatu w Oświęcimiu Jerzy Mieszczak.

W tegorocznych rozgrywkach przygotowanych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych w Osieku wystartowało 17 drużyn, w tym dwie ekipy dziewcząt - z Gminy Osiek i Polanka Wielka.

Łącznie w turnieju wystąpiło ponad stu zawodników. Zespoły zostały podzielone na 3 kategorie wiekowe: młodsza uczniowie z klas I- III, średnia z klas IV-VI, starsza z klas VII-VIII. W sumie rozegrano 48 meczów.

Drużyny dziewcząt, mimo że rywalizowały w rundzie zasadniczej z chłopcami, finał rozegrały między sobą. Lepsze okazały się Kebsiki, które pokonały Błyskawice 6:0. Team Kebsików reprezentowały: Julia Kozłowska, Agata Kwaśniak, Nadia Orlicka, Paulina Mitoraj, Adrianna i Roksana Jekiełek. Tytuł króla strzelców wywalczyła Julia Kozłowska, a najlepszego bramkarza Agata Kwaśniak.

Pełne wyniki: XIV edycja Zimowej Ligi Piłki Nożnej Halowej za nami!  - Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych w Osieku (osiekstowarzyszenie.pl)

Fot. organizatorzy