Starosta przemawia na babskim combrze. Obok stoi jedna z uczestniczek w przebraniu nawiązującym do lat szkolnych.

Starosta oświęcimski Andrzej Skrzypiński był jednym z zaproszonych gości, którzy pojawili się 16 lutego na XXVII Babskim Combrze. Imprezę zorganizowano w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzezince.

Na tej niezwykłej, barwnej i co tu dużo mówić, przede wszystkim wesołej imprezie, muzycznie i w ubiorze królowały lata 70.

- Nie będę śpiewać, oszczędzę wam tego strasznego doświadczenia (śmiech). Po raz pierwszy wziąłem udział w babskim combrze, i nie kryję, że przychodziłem to pełen obaw (…). Dziękuję wam serdecznie, bawcie się dobrze - powiedział starosta.

Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z Gminy Oświęcim, zespołów i stowarzyszeń z Oświęcimia pomysłowością i kreatywnością pokazały, że potrafią się świetnie bawić i spędzać razem czas. Były wspólne śpiewy, kabarety i przedstawienia - zaproszeni goście byli pod ogromnym wrażeniem.

Fot. materiały nadesłane.

(Więcej zdjęć na profilu Powiatu na Facebooku)