Na grafice przekształcone zdjęcie oświęcimskiego zamku z drona oraz informacja o nazwie i terminie konkursu

Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu zaprasza do uczestnictwa w XXVI Konkursie Wiedzy o Oświęcimiu. Konkurs ma na celu m.in. popularyzowanie wiedzy o historii i współczesności ziemi oświęcimskiej, kształtowanie tożsamości narodowej i postaw patriotycznych, rozbudzanie umiłowania i przywiązania względem „małej ojczyzny”.

Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych z powiatu oświęcimskiego. Odbywa się w dwóch etapach: etap szkolny (musi się odbyć do 20 marca) i etap powiatowy, który odbędzie się 29 marca o godz. 12.00 w Piwnicy Artystycznej MDK.

Podsumowanie konkursu zaplanowano 19 kwietnia br. o godz. 13.00 w Piwnicy Artystyczna MDK.

Regulamin: XXVI Konkurs wiedzy o Oświęcimiu - MDK (mdkoswiecim.pl)