Na zdjęciu z nagrodami prezentują się przedstawiciele zwycięskich szkół

Powiatowy Zespół Nr 6 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Brzeszczach im. prof. Kazimierza Bielenina został uhonorowany  tytułem „Szkoła Roku” w plebiscycie edukacyjnym zorganizowanym przez „Gazetę Krakowską”.

Na ten sukces wspólnie pracowali nauczyciele, uczniowie, rodzice oraz przedstawiciele lokalnej społeczności.

- Nasza szkoła stara się dostosowywać swoje możliwości edukacyjne do wymogów, jakie stawia rynek pracy i szkolnictwo wyższe - mówi Dorota Klimczak, dyrektorka powiatowej „Szóstki”, która reprezentowała placówkę na uroczystej gali rozdania nagród.

O tym, że szkoła jest doceniana przez pracodawców świadczą liczne dyplomy i podziękowania.

- Rozwinęliśmy profile „Ratownictwo Medyczne” i Straż Graniczna”, funkcjonujące na kierunku technik logistyk. W ofercie mamy także technikum weterynarii, które jest bardzo popularne wśród uczniów - wylicza pani dyrektor.

Fot. zbiory szkoły