Na zdjęciu napis Starosta oświęcimski Andrzej Skrzypiński i prezydent Oświęcimia Janusz Chwierut zapraszają na debatę samorządową STOP CENTRALIZACJI! TAK DLA SAMORZĄDU!

Starosta oświęcimski Andrzej Skrzypiński, wicestarosta Paweł Kobielusz i prezydent Oświęcimia Janusz Chwierut zapraszają na debatę samorządową pt. „STOP CENTRALIZACJI! TAK DLA SAMORZĄDU!”. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 30 marca. Początek o godz. 18.00 w auli św. Wawrzyńca Miejskiej Biblioteki Publicznej w Oświęcimiu.

Program debaty obejmuje dyskusje eksperckie, pytania i wypowiedzi publiczności. Organizatorzy przewidują relację na żywo z debaty.

Osoby zainteresowane bezpośrednim udziałem w niej proszone są o przesłanie e-mailowego zgłoszenia rejestracyjnego zawierającego imię i nazwisko uczestnika na adres: takdlasamorzadu@gmail.com