Na ekranie kamery widać rozmawiających ze sobą na sesji rady powiatu starostę i wicestarostę

W najbliższą środę (24 maja) odbędzie się LVI (56) sesja Rady Powiatu w Oświęcimiu VI kadencji. Tradycyjnie rajcy będą obradować w sali audiowizualnej im. Jana Klęczara Internatu Powiatowego Zespołu Nr 2 SOMSiT w Oświęcimiu przy ul. Bema 4 (popularny "Chemik"). Początek sesji o godz. 14.

Jawność obrad zostanie zapewniona poprzez jej transmisję za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Wszyscy zainteresowani mogą uzyskać dostęp do transmisji internetowej na stronie www.esesja.tv

Porządek obrad wraz z materiałami zostały zamieszczone na platformie eSesja oraz udostępnione w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu.

Fot. RL