Na zdjęciu widać przemawiającego wicestarostę i grono nauczycieli

Polonez odtańczony końcem maja? I jako wstęp do degustacji staropolskiego śniadania? Taki miks dla zaproszonych gości przygotowała dziś dyrekcja i uczniowie powiatowego „Ekonomika”.

- Dziś organizujemy dzień śniadania staropolskiego. To cykliczna impreza w naszej placówce, którą przerwała jedynie pandemia. Zaproszonych gości i naszych uczniów chcemy ugościć smacznymi potrawami, które przygotowali uczniowie klas gastronomicznych - powiedziała Edyta Bogusz, dyrektorka Powiatowego Zespołu nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Oświęcimiu.

Wicestarosta Paweł Kobielusz, któremu towarzyszyła Monika Stalica, naczelniczka wydziału edukacji, zdrowia i spraw społecznych w starostwie, podziękował wszystkim zaangażowanym w ten wyjątkowy dzień.

Fot. RL