Fragment meczu hokejowego. Wicestarosta przy krążku w akcji na bramkę rywali

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z 9. Wielki Charytatywny Mecz Hokejowy na lodowisku w Oświęcimiu - YouTube, który w sobotę 18 listopada zorganizowała na oświęcimskim lodowisku Fundacja Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy.

Powiat Oświęcimski wsparł finansowo organizację wydarzenia, nad którym honorowy patronat objął starosta oświęcimski Andrzej Skrzypiński. Silnym punktem drużyny Przyjaciół MOWP w meczu z Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich był wicestarosta Paweł Kobielusz, zdobywca dwóch z czterech bramek dla swojej ekipy.

Głównym wygranym wydarzenia jest 6-letni Kajetan Polak z Nowej Wsi. Całkowity dochód z meczu, blisko 140 tys. zł, pójdzie na pokrycie kosztów badań molekularnych i dalszego leczenia chłopca.

Fot. RL