Na zdjęciu Burmistrz Andrzej Saternus, Wicestarosta Paweł Kobielusz, Starosta Andrzej Skrzypiński oraz Wojciech Zamarlik.

Dzisiaj w Urzędzie Gminy w Chełmku odbyło się podpisanie umowy w ramach której zostanie przebudowana ul. Kościuszki. Podpisy na dokumencie złożyli Starosta Andrzej Skrzypiński oraz Wicestarosta Paweł Kobielusz. Gminę Chełmek reprezentował Burmistrz Andrzej Saternus. Wykonawcą zadania jest firma Remont-Bruk, którą reprezentował jej właściciel Wojciech Zamarlik.

Powiatowa droga wzbogaci się o chodnik o długości 85,40 m, odwodnienie pasa drogowego wraz z przyłączeniem do istniejącej studni kanalizacji deszczowej. Zostaną przebudowane zjazdy oraz wyremontowane będzie pobocze.

Całkowity koszt zadania wynosi 157.310,94 zł. Zadanie finansowane ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg oraz Gminy Chełmek.

Foto: JaHe