Ważny odcinek drogi powiatowej w Głębowicach już po remoncie

Z udziałem wicestarosty Pawła Kobielusza i członka Zarządu Powiatu w Oświęcimiu 11 grudnia nastąpił odbiór zmodernizowanego, blisko 600-metrowego odcinka drogi powiatowej ul. Wadowicka w Głębowicach (Gm. Osiek), do granicy z Gierałtowicami. Z ramienia Gm. Osiek odbioru dokonał wójt Marek Jasiński.

Inwestycja obejmowała wykonanie remontu nawierzchni drogi poprzez m.in. wykonanie frezowania i położenie dwóch nowych warstw asfaltu. Udrożniono rowy, odtworzono oznakowanie poziome.

Dofinansowany z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg i współfinansowany przez Gminę Osiek remont powiatowego traktu kosztował niespełna 530 tys. zł. Wykonawcą zadania było Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RADEX z Bielska-Białej.

Fot. RafLor