Noworoczne życzenia samorządowców i wojewody dla mieszkańców naszego powiatu (film)

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej ze Spotkanie noworoczne w Oświęcimskim Centrum Kultury - YouTube, na które zaprosili starosta oświęcimski Andrzej Skrzypiński i prezydent Oświęcimia Janusz Chwierut.

Do wspólnego świętowania i wzniesienia toastu za pomyślność mieszkańców naszego powiatu włodarze zaprosili 16 stycznia m.in. samorządowców ziemi oświęcimskiej, przedsiębiorców, przedstawicieli lokalnych środowisk i organizacji pozarządowych, kulturalnych i sportowych, liderów małych ojczyzn, dyrektorów jednostek, w tym placówek oświatowych, władze oświęcimskiej uczelni. Szczególnym gościem był wojewoda małopolski Krzysztof Jan Klęczar.