Styczniowa sesja Rady Powiatu w Oświęcimiu

Za nami pierwsza w tym roku sesja Rady Powiatu w Oświęcimiu. Rajcy obradowali 24 stycznia.

Radni zapoznali się ze sprawozdaniem zarządu powiatu z bieżącej działalności i wykonania uchwał rady powiatu. Ponadto zapoznali się ze sprawozdaniami z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku za rok 2023 i komisji stałych rady powiatu za zeszły rok oraz z rocznego planu kontroli Komisji Rewizyjnej za rok 2023.

Radni pozytywnie rozpatrzyli projekt uchwały w sprawie drobnych zmian w tegorocznym budżecie Powiatu Oświęcimskiego. (Szczegóły: Uchwała Nr ..../ ..../ .... Rady Powiatu w Oświęcimiu w sprawie zmiany uchwały budżetowej Powiatu Oświęcimskiego na 2024 rok Nr LXIII/507/2023 Rady Powiatu w Oświęcimiu z dnia 20 grudnia 2023 r. (esesja.pl) ).

Całą sesję można obejrzeć tutaj: LXIV sesja Rady Powiatu w Oświęcimiu w dniu 24 stycznia 2024 r. na kanale Rada Powiatu w Oświęcimiu - eSesja.tv