Feeria pozytywnych emocji

Pierwsza edycja Pozytywnego Biegu z Morsami i Pupilami na oświęcimskich Krukach, nad którym honorowy patronat objęli starosta oświęcimski Andrzej Skrzypiński i prezydent Oświęcimia Janusz Chwierut był imprezą nader udaną. Dopisała pogoda i biegacze z pupilami.

Wśród licznych uczestników nie mogło zabraknąć starosty ze swoją pupilką o wdzięcznym imieniu Zośka. Po biegu włodarz Powiatu dał się skusić na wspólne morsowanie.

- Spotkanie przy jeziorze Kruki w Oświęcimiu przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Dziękujemy naszym partnerom i sponsorom - mówią zgodnie organizatorzy wydarzenia: Stowarzyszenie Pozytywni, Oświęcimskie Morsy i OTOZ Animals Oddział Oświęcim

- Dziękujemy Wam za każdą plastikową nakrętkę, dary dla zwierząt, fanty na aukcje i za to, że byliście częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Wasze zaangażowanie i dobroć sprawiły, że osoby, które zdecydowały się dać dom tymczasowy w ramach OTOZ Animals Oddział Oświęcim zwierzakom, będą miały lżej - dodają pomysłodawcy wydarzenia.

Fot. RafLor. (Więcej zdjęć z wydarzenia na profilu Powiatu na Facebooku)

Fot. zbiory stow. Pozytywni (morsowanie)