Pomagają z potrzeby serca (film)

Wielu społeczników działa w cieniu, a nagroda w konkursie „Wolontariusz Roku” jest dla nich jedyną finansową rekompensatą za poświęcony czas i energię. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego: Konkurs promujący osoby i organizacje działające bezinteresownie na rzecz potrzebujących - YouTube

Konkurs „Wolontariusz Roku” jest corocznym uhonorowaniem mieszkańców naszego powiatu, którzy bezinteresownie (…) ofiarują swoją pomoc tam, gdzie jest najbardziej potrzebna - mówi wicestarosta Paweł Kobielusz.

W naszym powiecie takich wspaniałych osób, grup ludzi, jest bardzo dużo. Ci ludzie nie tylko realizują swoją potrzebę, ale tą potrzebą pomagania zarażają innych, wciągają młodsze pokolenia i starsze - dodaje członkini zarządu powiatu Teresa Jankowska.