Srebrny jubileusz Powiatu Oświęcimskiego (film)

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej ze Srebrny jubileusz Powiatu Oświęcimskiego - YouTube. Galę poprowadził Maciej Orłoś z Teleexpressu.

W gościnnych progach Oświęcimskiego Centrum Kultury zebrało się liczne grono osób związanych zarówno w przeszłości, jak i obecnie z powiatowym samorządem. Podczas uroczystości głos zabrali starosta Andrzej Skrzypiński, wicestarosta Paweł Kobielusz i wicemarszałek Sejmu Dorota Niedziela, wdowa po śp. staroście Marcinie Niedzieli.

Licznie przybyli na 25. urodziny Powiatu Oświęcimskiego goście obejrzeli kilkuminutowy film prezentujący najważniejsze powiatowe inwestycje, które udało się zrealizować w tej kadencji (Powiatowe inwestycje w kadencji 2018-2024 (youtube.com) ).

Po emisji głos zabrali wspomniani na wstępie decydenci.

Potem nastąpiło uhonorowanie byłych sterników Powiatu, włodarzy gmin i sołectwa, byłych i obecnych radnych, emerytowanych i obecnych pracowników starostwa i jednostek organizacyjnych. Z rąk obecnych sterników Powiatu odebrali statuetki i medale przygotowane z okazji jubileuszu Powiatu Oświęcimskiego.

(Czytaj: Jubileusz ćwierćwiecza Powiatu Oświęcimskiego | Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu (oswiecim.pl) )