Konkurs „Kufer Wyobraźni”. Poznaliśmy zwycięzców i wyróżnionych

W gościnnych progach Oświęcimskiego Centrum Kultury nagrodzono zwycięzców i laureatów V Powiatowego Konkursu Plastycznego „Kufer Wyobraźni” pod hasłem „W moim śnie” zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu.

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży szkół podstawowych i średnich, w tym uczniów lub uczestników zajęć placówek wychowania pozaszkolnego oraz świetlic terapeutycznych.

Podczas uroczystości w dn. 23 kwietnia nagrody wręczyła członkini Zarządu Powiatu w Oświęcimiu Teresa Jankowska i dyrektorka MDK Alina Kwarciak.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wpłynęły nań aż 762 prace! Komisja pod przewodnictwem Magdaleny Prochowskiej uhonorowała ponad 50 uczestników.

- Życzę wam wszystkim rozwijania drzemiących w was talentów, a w nieodległej przyszłości jak najwięcej wystaw indywidualnych, jak choćby tu obok, w galerii "Tyle światów" - powiedziała Teresa Jankowska.

Lista nagrodzonych: https://mdkoswiecim.pl/.../wyniki-v-powiatowego-konkursu.../

Konkurs wsparł finansowo Powiat Oświęcimski.

Fot. RafLor