Spotkanie z mistrzami w oświęcimskiej hali lodowej

To była niezapomniana mistrzowska feta!!! Na dziewiąty w kolekcji Unii Oświęcim tytuł Mistrzów Polski w hokeju na lodzie fani czekali aż 20 lat! I trzeba przyznać, że to złoto smakuje wyjątkowo dobrze. 17 kwietnia kibice po brzegi wypełnili halę lodową przy Chemików 4 i przy ogłuszającym dopingu powitali swoich idoli.

Fani mieli niepowtarzalną okazję, by zdobyć autografy od mistrzów i zamienić z nimi kilka słów. Każdy, kto przyszedł na spotkanie otrzymał pamiątkowe zdjęcie złotej drużyny. Przed oficjalnym rozpoczęciem spotkania kibice oklaskiwali grę dziecięcych drużyn hokejowych.

Muzycznie halę rozkołysała niezawodna Krzywa Alternatywa. Po efektownej prezentacji hokeistów głos zabrali włodarze.

Prezydent Oświęcimia Janusz Chwierut i starosta oświęcimski Andrzej Skrzypiński na ręce kapitana Unii Krystiana Dziubińskiego przekazali czeki od samorządów za wywalczenie mistrzostwa i zadeklarowali dalsze wsparcie sportowej wizytówki grodu nad Sołą i powiatu oświęcimskiego.

Lider biało-niebieskich podziękował obu włodarzom za pomoc, po czym wraz z resztą zespołu objechał z mistrzowskim pucharem każdy sektor, wywołując aplauz kibiców. Chciałoby się powiedzieć, chwilo trwaj!!! MISTRZ, MISTRZ OŚWIĘCIM!!

Fot. RafLor (Więcej zdjęć z wydarzenia na fejsbukowym profilu Powiatu)