Zapowiedź LXIII sesji Rady Powiatu w Oświęcimiu

Starosta oświęcimski Andrzej Skrzypiński i członkini zarządu powiatu Grażyna Kopeć reprezentowali władze naszego powiatu na spotkaniu wigilijnym, na które 19 grudnia do jednej z miejscowych restauracji zaprosił Środowiskowy Dom Samopomocy w Oświęcimiu. Obecny był również Tomasz Bielecki, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Oświęcimiu, samorządowcy oraz dyrektorzy miejskich placówek opiekuńczych.

- Dzisiejszy dzień był dla nas szczególnie ważny, bo spędziliśmy go w gronie naszych Przyjaciół - powiedziała Joanna Górka, dyrektorka placówki.

W imieniu Zarządu Powiatu w Oświęcimiu starosta złożył najserdeczniejsze życzenia świąteczno-noworoczne dla kadry i podopiecznych Domu. Na ręce dyrektorki ŚDŚ Joanny Górki włodarz wręczył kosz pełen słodkości.

W części artystycznej wystąpili użytkownicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Oświęcimiu.

Fot. BM,