Fundacja „Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy” i Powiat Oświęcimski ogłaszają konkurs „Wolontariusz Roku 2022”. Zachęcamy do nominowania osób (grup i zespołów) , które w działaniu na rzecz innych wyróżniają się empatią, charyzmą oraz bezinteresownością. Kandydatów do tytułu można zgłaszać do 9 grudnia br.

Laureaci zostaną wyróżnieni w pięciu równorzędnych kategoriach. Spośród zgłoszonych osób i zespołów Kapituła Konkursu wyłoni zwycięzców, którzy otrzymają nagrody finansowe (2000 zł) oraz statuetki autorstwa artystki Moniki Dąbrowskiej-Picewicz. Nagrody wręczone zostaną podczas uroczystej gali zorganizowanej przez organizatorów.

Pomysłodawcą konkursu jest Fundacja MOWP. Współorganizatorem konkursu jest Powiat Oświęcimski, a partnerem przedsięwzięcia Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu.

Tak jak w poprzednich latach, naszą ideą jest uhonorowanie dobroczynnej, społecznej działalności osób, grup i instytucji, które pracują nieodpłatnie na rzecz mieszkańców, a także promowanie aktywnych działań wolontarystycznych organizowanych na terenie powiatu oświęcimskiego.

Więcej informacji: https://www.powiat.oswiecim.pl/aktualnosci/aktualn...